Partnerünk

Kiváló minőségű bukósisakban motorozz te is!

Az oldal ajánlása

Ha hasznosnak találta weboldalunkat, ajánlja másoknak is!

REGISZTRÁLJON!Bejelentkezés után jelentkezhet az állásra, vagy cégként akár állásajánlatot tölthet fel!

Awi hegesztőket keresünk

AWI hegesztőket keresünk!

Cégjellemzők:

Partnercégünk kínai tulajdonú cég, hegesztői munkák kivitelézével foglalkozik.
Hozzájuk keresünk Awi hegesztőket.

Munkavégzés helye:

Göd

Feladatok:

  • ·         Rozsdamentes csatornák hegesztése (vékony anyag hegesztés)

Elvárások:

  • ·         Hegesztő végzettség (tűzvédelmi szakvizsgával rendelkezzen)
  • ·         Awi hegesztői tapasztalat
  • ·         Vékonyanyag hegesztésében való jártasság
  • ·         Időszakos munka vállalása (1-1,5 hónap)
  • ·         Napi 10 óra munka vállalása, heti 5-7 napban

Amit partnercégünk kínál:

  • ·         1 hónapos időszakos munka!
  • ·         Nettó bér: 400.000 - 500.000 Ft/hó

Jelentkezni lehet:

Kapcsolattartó: Pintér Andrea
Telefon: 36 305797766
Email: pinter.andrea@tesk.hu

Fotópályázat

Szavazás

Eseménynaptár