Partnerünk

Kiváló minőségű bukósisakban motorozz te is!

Az oldal ajánlása

Ha hasznosnak találta weboldalunkat, ajánlja másoknak is!

REGISZTRÁLJON!Bejelentkezés után jelentkezhet az állásra, vagy cégként akár állásajánlatot tölthet fel!

Cső, légtechnikai szerelőket keresünk németországi munkavégzésre

Kerület: X.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumetum
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Euro-Montex Kft

Gyakorlattal rendelkező kollégákat keresünk csőszerelő, légtchnikai szerelő munkakörbe hosszútávra, Németországi munkavégzésre, Magyarországi céghez kiküldetési szerződéssel. Jelentkezni e-mailban küldött részletes szakmai önéletrajzzal lehet. Német nyelvtudás nem feltétel.

Letölthető dokumentáció

Jelentkezni lehet:

Kapcsolattartó: Krempl Zoltán
Telefon: 36 2615430
Email: euro-m@t-online.hu

Fotópályázat

Szavazás

Eseménynaptár