Partnerünk

Kiváló minőségű bukósisakban motorozz te is!

Az oldal ajánlása

Ha hasznosnak találta weboldalunkat, ajánlja másoknak is!

REGISZTRÁLJON!Bejelentkezés után jelentkezhet az állásra, vagy cégként akár állásajánlatot tölthet fel!

Kézihegesztő állás Németországban

Randstad Deutschland

keres munkatársat

Kézihegesztő

Munkakörbe

Multinacionális partnercégünk számára keresünk elsősorban szénacél hegesztésben jártas szakembert.

Feladatok:

Különbözö fémelemek hegesztése, elsősorban CO eljárással szénacélból müszaki rajz alapján.

Elvárások:

szakirányú végzettség-hegesztői szakmunkás bizonyítvány és/vagy tanfolyam
min. egy év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
önálló, pontos, precíz munkavégzés

Müszaki rajz olvasás
több műszakos munkarend vállalása
B kategóriás jogosítvány és gépkocsi előny

Amit kínálunk:

alkalmazás közvetlen német munkáltatónál, határozatlan idejű munkaszerződéssel
eszközök, felszerelések (munkásruha, munkavédelmi bakancs, stb. biztosítása, cseréje)
14,00 EUR bruttó órabér
műszakpótlék
lakhatási hozzájárulás
szabadság+karácsonyi pénz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el fényképes szakmai önéletrajzát magyar és/vagy német nyelven

Munkavégzés helye:

Bayern, Németország

Jelentkezni lehet:

Telefon: 49 15254508310
Email: andras.ispan@randstad.de

Fotópályázat

Szavazás

Eseménynaptár