Partnerünk

Kiváló minőségű bukósisakban motorozz te is!

Az oldal ajánlása

Ha hasznosnak találta weboldalunkat, ajánlja másoknak is!

REGISZTRÁLJON!Bejelentkezés után jelentkezhet az állásra, vagy cégként akár állásajánlatot tölthet fel!

AWI hegesztő

Alumínium alkatrészek hegesztésére keresünk munkavállalókat Tiszavasvári telephelyünkre.

Pozíció: AWI hegesztő

Elvárások:
-hegesztői szakképesítés és hegesztési gyakorlatra épülő hegesztési ismeret
-legalább 1 év alumínium alkatrészek hegesztésében szerzett tapasztalat

Előny: Érvényes AWI hegesztő minősítés

Az állásinterjú során próbamunkát kell végezni! Próbamunka megfelelése esetén azonnali munkakezdés lehetséges.
Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címek egyikére várjuk:
nagy.viktor@jarmurt.hu
szombati.imre@jarmurt.hu

A pályázattal kapcsolatban érdeklődni munkaidőben a 70/3830461-as vagy a 70/7783993-as telefonszámon lehet.

Jelentkezni lehet:

Telefon: 36 70/3830461

Fotópályázat

Szavazás

Eseménynaptár