Partnerünk

Kiváló minőségű bukósisakban motorozz te is!

Az oldal ajánlása

Ha hasznosnak találta weboldalunkat, ajánlja másoknak is!

REGISZTRÁLJON!Bejelentkezés után jelentkezhet az állásra, vagy cégként akár állásajánlatot tölthet fel!

Hegesztőmérnök

Ügyfelünk egy közel 700 fős multinacionális gyártó cég, amely termékeit az autóipar számára készíti. A gyáregység Budapesttől ~70 km-re keleti irányban, az autópályához közel helyezkedik el.
Csapatuk bővítéséhez keresünk most számukra MÉRNÖKI végzettséggel és sok éves szakmai tapasztalattal CO hegesztésben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

HEGESZTŐMÉRNÖK (CO)

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

- Aktív részvétel az új hegesztett termékekre vonatkozó ajánlatok kidolgozásában
- Új termékek a hegesztési technológiák kidolgozása, dokumentálása, fejlesztése
- A meglévő gyártási folyamatok fejlesztése, a gyártás hegesztéstechnológiai támogatása
- Hegesztéstechnikával és technológiával kapcsolatos oktatások
- A hegesztő robotok programozása, dolgozók betanítása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

- Mérnöki végzettség, diploma megléte
- Angol nyelvtudás előny
- Több éves hegesztőmérnöki munkakörben eltöltött tapasztalat
- CO hegesztés alapos ismerete
- AWI hegesztési technológiai ismertek

Előnyök:

- Autóipari tapasztalat
- Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben érdekli a fenti lehetőség, és tapasztalata alapján úgy gondolja, hogy megpályázná az állást, kérem töltse fel önéletrajzát az alábbi linken keresztül: http://bap.hu/jelentkezes/4385

Jelentkezését, vagy segítségét előre is köszönöm!

Üdvözlettel:

Beck&Partners Kft.
1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
+36 20 9999 250

Kapcsolattartó neve: Neumann Kata

Jelentkezni lehet:

Kapcsolattartó: Neumann Kata
Telefon: 36 20 9999 250

Fotópályázat

Szavazás

Eseménynaptár